skip to Main Content

Adresse

Klinikk proAktiv
Bogafjellveien 65 (Bogafjellsenteret)
4324 Sandnes.
Tlf: 51 60 84 00

Åpningstider

Mandag: 7 – 15.30
Tirsdag: 7 – 17.30
Onsdag: 7 – 15.00
Torsdag: 8 – 16.30
Fredag: 8 – 15.00

Ansatte

bjorg

Resepsjonist
Bjørg Marit Hoelgaard
Tlf: 51 60 84 00
resepsjon@klinikkproaktiv.no

knut

Manuellterapeut
Daglig leder

Knut Ole Rogneflåten
Tlf: 51 60 84 00
knut@klinikkproaktiv.no

christina

Osteopat D.O. MNOF
Fysioterapeut
Pilatesinstruktør

Christina Schimanski
Tlf: 51 60 84 00
christina@klinikkproaktiv.no

silje

Fysioterapeut med akupunkturkompetanse
Silje Tjeldflåt
Tlf: 51 60 84 00
silje@klinikkproaktiv.no

helge

Fysioterapeut/Diagnostisk ultralyd
Helge Lambrigtsen
Tlf: 51 60 84 00
helge@klinikkproaktiv.no

kine

Kiropraktor og fysioterapeut
Kine Thrane Tjåland
Tlf: 51 60 84 00
kine@klinikkproaktiv.no

ine

Fysioterapeut
Ine Hebnes
Tlf: 51 60 84 00
ine@klinikkproaktiv.no

    Kontakt oss

    Navn & Etternavn:*
    E-post:*
    Telefon:

    Melding:*

    Jeg ønsker å sende melding. Du får epost kopi av innsendt skjema. Bekrefter også at opplysninger blir lagret.

    Her finner du oss

    Back To Top
    BOOK TIME NÅ